Skip to content Skip to footer

Pergola Sistemi Teknik Özellikleri

Standart Pergola Sistemi bağımlı veya bağımsız olarak 12 metre cephe ve 8 metre ileri açılım, ara dikme gerektirmeksizin 96m² alanı tek parça halinde kapatabilecek normda tasarlanmıştır.

       Saatte 70 km/h hızla esen rüzgara mukavemet edebilen bu sistem, yağmura, güneşe aynı zamanda 30cm kar kalınlığına karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır.

       Kendinden taşıyıcılı ray profilleri 150×90 ölçülerinde olup tek modülde 8 metre açılım sağlamaktadır. Raylar yüksek taşıma kapasitesi hesaplanarak tasarlanmıştır.

       Ön bağlantıda 80×80 veya 100×100 direkler ile desteklenmektedir. 160×120 ebadındaki ön kısım yağmur oluğu olarak tasarlanmıştır. Burada biriken su 120×80 ölçüsündeki direklere dağılım yapıp direklerden gizli su tahliyesi sağlamaktadır.

       Sistemde kullanılan alüminyum profillerin tamamı yüksek dereceli olarak imal edilmiştir. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Boyama sisteminde kullanılan elektrik akımı, alüminyum ile boya arasında kuvvetli bir taşıyıcı görevi üstlenir. Bu akım alüminyumun boya ile bütünleşmesini, boyanın uzun yıllar kalıcı olarak kullanılabilmesini sağlamaktadır. Ürünler 200°’de boyanmaktadır.

Tenteyi oluşturan alüminyum aksamı belirtilen kullanıcı hataları haricinde 2 yıl süre ile garanti kapsamındadır.
Blockout kumaş ithalatçı firma tarafından 2 yıl süre ile garanti kapsamındadır.
Tentede kullanılacak motor ve otomasyon ürünleri ithalatçı firma tarafından 2 yıl süre ile garanti kapsamındadır.

Yenilikler ve İndirimler için abone olun!